Outsourcing Zarządczy (proc. Organizacyjne, SZJ, antyfraudowe)

Outsourcing Zarządczy (proc. Organizacyjne, SZJ, antyfraudowe)

Bardzo często w wzrastających, nawet doskonale działających organizacjach menadżerowie widzą dużą potrzebę przeprowadzenia zmian w firmie. Jak to jednak zrobić aby nie zniszczyć doskonałych relacji z personelem, oraz zachować ich wysoką motywację do dalszego działania?

Jak przeprowadzić trudno akceptowalne „społecznie” zmiany? Do tego typu procesów służy właśnie outsourcing Zarządczy.

W naszej praktyce managerskiej doskonale pamiętamy, iż nawet chęć wprowadzenia nowych procedur organizacyjnych regulujących nieopisane obszary odbierana była za ingerencję w demokrację pracowniczą czy ograniczenie swobody. Podobnie z procedurami antyfraudowymi które mają służyć bezpieczeństwu firmy. Zwykle odbierane są jako brak zaufania do zespołu czy brak wiary w ich dobre działanie. Nie wspominając już o Zintegrowanych Systemach Zarządzania czy Jakości których zadaniem jest optymalizacja działania i jego jakości – co często odbierane jest poprzez perspektywę usztywnienia zasad, biurokratyzacji czy wręcz nadzoru nad każdym pracownikiem i jakością jego działania, co odbierane jest bardzo negatywnie przez pracowników.

Podobnie jest przy outplacemencie, kiedy bardzo trudno jest wyjaśnić, iż redukcja personelu o 20% pozwoli zachować i kontynuować pracę pozostałym 80% a w przyszłości z powrotem przywrócić być może nawet i pełne zatrudnienie.

Jeśli więc chciałbyś przeprowadzić nielubiane społecznie zmiany i zachować doskonałe relacje ze swoim personelem ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Napisz do nas klikając Zapytaj teraz, opisując krótko proces który chciałbyś przeprowadzić a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.